Projekt Veřejná správa online
Veřejná správa online
Příloha časopisu
Časopis Obec a finance
Nové informační technologie
ve veřejné správě
Veřejná správa online

ISSS 2011 – již 14. ročník tradičního hradeckého setkání

Ročník: 2010, Číslo: 4, Rubrika: Z domova

Ve dnech 4. a 5. dubna 2011 se v Hradci Králové uskuteční již čtrnáctý ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě. Jeho součástí opět budou mezinárodní konference LORIS a V4DIS. V kongresovém centru Aldis se setkají vrcholní politici, zástupci státních orgánů a samosprávných celků, odborníci i dodavatelé moderních technologií a budou se dva dny věnovat aktuálním otázkám souvisejícím s dalším rozvojem e-governmentu a celkovou informatizací veřejné správy. Přípravy 14. ročníku v současné době běží naplno a základní kostra programového schématu, stejně jako některé odborné akce a prezentace se budou koncipovat již v průběhu podzimních měsíců.

"Konference ISSS 2011 by měla dát jasnou odpověď na to, jak bude v dalších měsících a létech – a to i s ohledem na plánované škrty v rozpočtech – vypadat další rozvoj e-governmentu v této zemi. Na jaře, více než po půl roce fungování nové vlády a navíc pár měsíců poté, co se po komunálních volbách částečně obmění i samosprávy, bude ideální čas k tomu, prodiskutovat případné změny a novinky. Je jen logické, že to bude opět v královéhradeckém Aldisu, kde se sejdou více než 2 tisícovky lidí, kteří k celé problematice rozhodně mají co říci…"

RNDr. Tomáš Renčín, výkonný ředitel ISSS

"Ministerstvo vnitra jako obvykle plánuje rozsáhlou prezentaci svých plánů i rozpracovaných projektů e-governmentu právě na dubnové konferenci ISSS v Hradci Králové. Bereme to jako unikátní příležitost k diskusi nejen se zástupci celé veřejné správy ČR, ale i s odborníky na informatizaci veřejné správy a zástupci dodavatelů technologií a služeb."

Ing. Jaroslav Mráz, vrchní ředitel sekce pro informatiku a e-government MV ČR

Využijte možnosti zvýhodněné registrace do 31. 10. 2010.

Napište nám

Veřejná správa online, příloha časopisu Obec a finance
© 2019 Triada, spol. s r. o., webmaster@triada.cz
Zpět na titulní stranu